Filharmonia, Szczecin

Colorobbia Polska, Żarów

Gdański Business Center, Warszawa

Konstruktorska Business Center, Warszawa

Colt - eksperci w zakresie kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, wentylacji i klimatyzacji, doświetlania światłem naturalnym oraz ochrony przed nasłonecznieniem

Nasze usługi obejmują pomoc w projektowaniu, produkcję, dostawę, montaż oraz serwis i naprawy systemów kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, wentylacji i klimatyzacji, doświetlania światłem słonecznym i ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Najwyższej jakości produkty i systemy firmy Colt stosowane są m.in w centrach handlowych, lotniskach, hotelach, dworcach kolejowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowo-rekreacyjnych, garażach i parkingach podziemnych, szkołach, szpitalach, magazynach, halach przemysłowych i elektrowniach.

Aktualności

Atest Państwowego Zakładu Higieny dla CoolStream S*T*A*R*V

Jednostki chłodzenia adiabatycznego CoolStream S*T*A*R*V uzyskały atest Zakładu Higieny Środowiska NIZP-PZH

Więcej...

Nowa izolowana wersja klapy EuroCO

Firma Colt wzbogaciła swoją ofertę o izolowaną wersję klapy wentylacyjno-oddymiającej EuroCO. Nowe urządzenie oferuje jeszcze lepsze parametry.

Więcej...

Nowa strona internetowa poświęcona chłodzeniu...

Zapraszamy na nową stronę internetową poświęconą chłodzeniu adiabatycznemu i systemom CoolStream firmy Colt wykorzystujących tę ekologiczną, wydajną i oszczędną technologię.

Więcej...

Colt Group Annual Review 2015

Grupa Colt ogłosiła najlepsze w historii wyniki finansowe za 2015 r.

Więcej...

Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy lub chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej firmie i oferowanych produktach
© 2018 Colt International Licensing Limited - People feel better in Colt Conditions