Filharmonia, Szczecin

Colorobbia Polska, Żarów

Gdański Business Center, Warszawa

Konstruktorska Business Center, Warszawa

Colt - eksperci w zakresie kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, wentylacji i klimatyzacji, doświetlania światłem naturalnym oraz ochrony przed nasłonecznieniem

Nasze usługi obejmują pomoc w projektowaniu, produkcję, dostawę, montaż oraz serwis i naprawy systemów kontroli rozprzestrzeniania się dymu i ciepła, wentylacji i klimatyzacji, doświetlania światłem słonecznym i ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem. Najwyższej jakości produkty i systemy firmy Colt stosowane są m.in w centrach handlowych, lotniskach, hotelach, dworcach kolejowych, budynkach użyteczności publicznej, obiektach sportowo-rekreacyjnych, garażach i parkingach podziemnych, szkołach, szpitalach, magazynach, halach przemysłowych i elektrowniach.

Aktualności

Połączenie KLA Polska i Colt International

Połączenie KLA Polska i Colt International

Rozpoczęliśmy proces integracji obu spółek, które w ramach Grupy Kingspan działają już od 2020 r. To krok do dalszego rozwoju i jeszcze lepszej obsługi naszych klientów.

Więcej...

Colt Group Annual Review 2017

Colt Group Annual Review 2017

Grupa Colt ogłosiła wyniki finansowe za 2017 rok

Więcej...

Colt uhonorowany nagrodą Red Dot: Best of the Best

Firma Colt została uhonorowana prestiżową nagrodą Red Dot: Best of the Best 2018 za innowacyjny projekt okna do wentylacji naturalnej Coltlite CLST.

Więcej...

Atest Państwowego Zakładu Higieny dla CoolStream S*T*A*R*V

Jednostki chłodzenia adiabatycznego CoolStream S*T*A*R*V uzyskały atest Zakładu Higieny Środowiska NIZP-PZH

Więcej...

Jeżeli mają Państwo pytania, potrzebują pomocy lub chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej firmie i oferowanych produktach
© 2023 Kingspan Holdings (Irl) Limited