• Serwis

Dbamy o utrzymanie najwyższej jakości urządzeń

Bardzo ważne jest zainstalowanie wydajnego systemu, który zapewni nam komfort i bezpieczeństwo. Należy jednak pamiętać, że wszystkie urządzenia techniczne wymagają okresowych przeglądów i konserwacji. Ponadto, w przypadku systemów przeciwpożarowych, konserwacja i wykonywanie przeglądów instalacji są obowiązkowe.
Firma Colt proponuje następujące usługi:

Serwis - Proponujemy dopasowany do wymagań klientów cykl konserwacyjny, pozwalający zapewnić optymalną sprawność instalacji budynków w całym okresie ich eksploatacji. Serwisanci firmy Colt oferują wsparcie w dziedzinie serwisu systemów oddymiania i wentylacji i systemów sterowania instalacjami solarnymi oraz powiązanych z nimi układów sterowania i układów pomocniczych.

Konserwację zapobiegawczą - Usługa regularnej konserwacji może wydłużyć trwałość eksploatacyjną produktu, ograniczyć prawdopodobieństwo wystąpienia przestojów i zapewnić ciągłość funkcjonowania z najwyższymi osiągami. Podejście polegające na regularnym wykonywaniu czynności konserwacyjnych pozwala aktualizować i modernizować urządzenia oraz dopasowywać je do najnowszych osiągnięć techniki i standardów.

Pomoc w przypadku awarii - Firma Colt oferuje usługi naprawcze na wezwanie i dostawę części zamiennych, aby do minimum ograniczyć czasy przestojów w razie wystąpienia problemów.

Pomoc w projektowaniu - Czasami właściciel budynku lub jego użytkownik wprowadza zmiany do konstrukcji lub instalacji budynku albo zmienia jego funkcję. W takich przypadkach ważne jest, aby zadbać o odpowiednie zmodyfikowanie instalacji budynku tak, aby dopasować je do nowej sytuacji. Firma Colt oferuje właścicielom budynków pomoc w sporządzaniu szczegółowych inwentaryzacji i w identyfikacji niezbędnych adaptacji oraz modernizacji instalacji, które pozwolą zapewnić dalsze optymalne funkcjonowanie budynku w nowych warunkach.

Kontakt Serwis z Colt

Kontakt Serwis

Telefon +48 696 035 949

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited