Produkty ochrony przeciwpożarowej

Firma Colt dysponuje bogatą paletą systemów przeciwpożarowych projektowanych dla bardzo specyficznych zastosowań. Jesteśmy producentem takich produktów jak klapy oddymiające (klapy dymowe), kurtyny dymowe, wentylatory oddymiające oraz okna oddymiające.
Nasze systemy oddymiania i odprowadzania ciepła to kompleksowe rozwiązania funkcjonujące najczęściej również jako systemy naturalnej wentylacji.

EuroCO

EuroCO jest klapą żaluzjową przeznaczoną zarówno do oddymiania pożarowego jak i wentylacji naturalnej oraz doświetlania światłem słonecznym. 

więcej

FCO

Żaluzjowe klapy FCO przeznaczone są do wentylacji naturalnej obiektów kubaturowych, najczęściej przemysłowych lub komercyjnych. 

więcej

Airlite

Airlite to klapa żaluzjowa o wysokim stopniu izolacyjności.

więcej

Apollo

Apollo jest dwuskrzydłową klapą służącą do codziennej wentylacji jak i do oddymiania pożarowego oraz doświetlania światłem słonecznym. 

więcej

Apollo ATI

Apollo ATI to niezależny od pogody system wentylacji naturalnej.

więcej

Apollo Mono

Apollo Mono jest klapą jednoskrzydłową służącą do codziennej wentylacji jak i do oddymiania pożarowego oraz doświetlania światłem słonecznym.

więcej

Coltlite

Coltlite to wysokowydajne okno żaluzjowe. Znajduje zastosowanie jako okno dwufunkcyjne - do oddymiania i przewietrzania.

więcej

Firelight

Firelight to połaciowe okno służące do codziennej wentylacji oraz oddymiania.

więcej

Kameleon

Kameleon to uchylne okno oddymiające/napowietrzające.

więcej

Weatherlite

Opatentowana przez firmę Colt podstawa wentylacyjna Weatherlite do klap dymowych jest przeznaczona do wentylacji naturalnej podczas opadów atmosferycznych, kiedy nie można wentylować pomieszczenia przez otwartą klapę dymową.

więcej

SmokeMaster SM5

Rolowana kurtyna dymowa SmokeMaster SM5 jest przeznaczona do ograniczania rozprzestrzeniania się dymu w przestrzeni podsufitowej lub pod dachem w obiektach, w których z powodu ich funkcji albo wizji architekta, nie mogą być zainstalowane stałe kurtyny dymowe.

więcej

SmokeMaster SM-ST

Stała tekstylna kurtyna dymowa SmokeMaster SM ST jest przeznaczona do ograniczania rozprzestrzeniania się dymu w przestrzeni podsufitowej lub pod dachem w obiektach wielkopowierzchniowych.

więcej

FM-1

FM-1 to automatyczna kurtyna pożarowa.

więcej

Liberator

Osiowy wentylator oddymiający Liberator firmy Colt służy do wentylacji mechanicznej zarówno oddymiającej jak i codziennej.

więcej

Cyclone

Cyclone to bezkanałowy wentylator indukcyjny, który służy do wentylacji bytowej i oddymiania pożarowego parkingów zamkniętych i garaży podziemnych.

więcej

Jetstream

Jetstream to bezkanałowy wentylator strumieniowy, który służy do wentylacji bytowej i oddymiania pożarowego parkingów zamkniętych i garaży podziemnych.

więcej

Siteguard

SiteGuard to siatka zabezpieczająca przed wpadnięciem przez klapę do wnętrza budynku.

więcej

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited