• O firmie

Witamy w firmie Colt

Firma Colt rozpoczęła swoją działalność w 1931 roku. Dzięki duchowi pionierstwa, wiedzy inżynierskiej oraz pracochłonnym badaniom naukowym, brytyjskie przedsiębiorstwo rodzinne rozwijało się nadzwyczaj szybko. Dzisiaj grupa Colt jest reprezentowana w ponad 50 krajach świata przez liczne filie oraz dystrybutorów.

People feel better in Colt conditions

Systemy i urządzenia firmy Colt są przyjazne dla środowiska. Dzięki wykorzystaniu sił przyrody pozwalają zwiększyć efektywność energetyczną budynków i zmniejszyć ich zapotrzebowanie na energię elektryczną. Zapewniają użytkownikom budynków idealną temperaturę i wilgotność powietrza oraz oświetlenie światłem dziennym. Dzięki optymalnym warunkom, użytkownicy budynków cieszą się lepszym zdrowiem, zwiększają swoją produktywność oraz czują się bezpiecznie.

Colt w Polsce

Firma Colt otworzyła swój oddział w Polsce w roku 2005. Nie jest to jednak początek działalności firmy Colt w Polsce. Od 1994 do 2005 roku urządzenia naszej produkcji były sprzedawane i instalowane w Polsce przez autoryzowanych dystrybutorów. Od 10 lat rozwijajmy swoją działalność głównie w zakresie ochrony przeciwpożarowej i wentylacji. W tym czasie na polskim rynku zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów. Nasze produkty i systemy zostały zainstalowane m. in. w przedszkolach, szkołach, biurowcach, centrach handlowych, budynkach użyteczności publicznej, magazynach, budynkach przemysłowych, elektrociepłowniach i wielu, wielu innych. Nasi specjaliści stale podnoszą swoje umiejętności i kwalifikacje, aby sporostać rosnącym wymaganiom naszych klientów.   

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited