10 lat Colt International Polska

W tym roku Colt International obchodzi 10-lecie działalności na rynku polskim.

Firma Colt obecna jest w Polsce już od 10 lat. Od 2005 r. zrealizowaliśmy ponad tysiąc projektów z zakresu oddymiania, wentylacji i klimatyzacji, doświetlania światłem naturalnym, czy też ochrony przeciwsłonecznej. Nasze urządzenia i systemy znalazły zastosowanie w różnorodnych obiektach, takich jak: budynki mieszkalne, hale magazynowe, szkoły, galerie sztuki, teatry, centra handlowe, biurowce, zakłady produkcyjne, huty, odlewinie i elektrownie oraz wiele innych na terenie całego kraju, a także poza jego granicami.

Co nas wyróżnia

Firma Colt patrzy na projekt całościowo. Dzięki szerokiej wiedzy naszych specjalistów zapewniamy naszym klientom dostosowanie do ich indywidualnych potrzeb odpowiednich systemów oddymiania, wentylacji, klimatyzacji czy doświetlania światłem naturalnym.

Firma Colt oferuje swoim klientom pomoc na każdym etapie realizacji projektu, począwszy od projektowania, przez produkcję i montaż urządzeń, aż po serwis i naprawy.

Dokładamy wszelkich starań, aby wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Nasze zaangażowanie, wiedza i umiejętności, a także nieustanne podnoszenie kwalifikacji pozwalają nam świadczyc usługi na najwyższym poziomie.

Więcej informacji o firmie Colt

Wróć

© 2024 Kingspan Holdings (Irl) Limited